Přihlášených týmů

15
 

Do I.Questu 2024 zbývá

Poslední komentáře

I.Quest 2024

Hledači pravdy,

start I.Questu 2024 se neúprosně blíží a organizační tým zveřejňuje slíbené bližší informace před startem.

Typ soutěže: Nelineární

Deadline: Většina úkolů je nepovinná, viz níže Zadání soutěže, a nemá tak stanovený deadline. Deadline má pouze většina úkolů v hlavní větvi. Tam, kde deadline definovaný je, dostanete po jeho vypršení řešení. Tím můžou být vyčerpávající informace o tom, jak úkol vyřešit, anebo informace, kde máte hledat soutěžní kód, či přímo kód samotný. Kalkulovat tedy s pasivním čekáním na řešení se nemusí vyplatit.

Časový skok: Tato funkce bude letos opět k dispozici, ale pouze u úkolů, které mají definovaný deadline. Více info zde: http://i-quest.cz/node/247

Trailer:  Bude zveřejněn 12.4. a bude obsahovat možnost získat 5 iqc.

Mince: Během soutěže bude možné získat mince v hodnote minimálně 1 iqc. Mince bude možné utrácet za nápovědy i pro finální úkol.

Nápověda: I letos budou k dispozici nápovědy. Některé se automaticky zobrazí po určeném čase od zadání úkolu, jiné si můžete koupit za mince. Cena každé nápovědy bude 1 iqc s výjimkou finálového questu, kde bude letos možné utratit přebytečné mince.

Zadání soutěže: Zde

Doporučená výbava: 

  • zápalky
  • polní lopatka
  • sekera
  • nůžky
  • lano (aspoň 10m)
  • powerbanka

 

Datum I.Questu 2024: sobota 27.4.

Maximální počet týmů: 30

Startovné: 1500 Kč za tým

Délka soutěže: 15 hodin

Úkoly během roku, trailery a mince: Jak jste již byli informováni, jsou zde nějaké úkoly během roku. Za tyto úkoly můžete získat až 2 iqc. Dále budeme během roku zveřejňovat něco, jako byl loni první trailer - tentokrár ve formě videí odkazující na místa, která můžete navštívit - za tuto část můžete získat až 5 iqc. A nakonec tradičně před soutěží vyjde klasický trailer, ve kterém budou přímo vykoukatelné kódy a z něj můžete získat opět až 5 iqc. Aby nebyly zásadně znevýhodněny týmy, které zkrátka na řešení během roku nemají čas, připravili jsme následující. Minimální počet mincí, který můžete získat před soutěží, jsou 2 a maximální počet je 10. Tedy 2 iqc bude mít na startu soutěže každý i ten, kdo jich získal méně než 2 a maximální počet bude 10 i pro ty, kdo získali 12.

Soutěžní kódy nám zašlete nejpozději v pátek před soutěží do 20:00 hodin a my Vám mince zadáme přímo do WR. Nebude je tedy třeba v soutěžní den přepisovat. Dalším prvkem je, že ty úkoly během roku (za které bude možné získat až 2 iqc) mají deadline a to do vydání traileru. Tyto soutěžní kódy tedy pošlete dřív, pokud chcete získat mince, neboť v den zveřejnění traileru také zveřejníme řešení těchto úkolů. Důvodem opět je, aby i týmy, které úkoly nevyřešily měly před soutěží stejný level informací jako ostatní.

K získaným mincím pro jistotu příklady: Zaslal jsem orgům nejpozději s trailerem (případně v pátek před soutěží do 20:00):
    
3 soutěžní kódy - v den soutěže budu mít ve WR 3 iqc.
0 soutěžních kódů - v den soutěže budu mít ve WR 2 iqc.
12 soutěžních kódů - v den soutěže budu mít ve WR 10 iqc.

Příklad je zjednoušený na situaci 1 kod = 1 iqc. Ono to tak ale není, některé kódy (konkrétně z části během roku) jsou pouze za 0.5 iqc, ve skutečnosti bude možné získat 14 soutěžních kódů v celkové hodnotě 12 iqc a z nich dostanete maximálně 10.

Štítky - vyslyšeli jsme poptávku některých týmů po hledání štítků na místech, které máte navštívit. Proto letos máte na vybranou. Buď nám pošlete fotografii týmu na místě, které máte navštívit, nebo na místě hledejte štítek, ale i tento nám vyfoťte. Za zmizení štítku neneseme odpovědnost a není v našich možnostech příliš pravidelně štítky kontrolovat, přeci je letos soutěž trochu z ruky. Pokud tedy štítek nemůžete najít, zavolejte nám a případně se na místě vyfoťte.

Místa, která budete muset během soutěže navštívit, se nachází pouze v oblasti mapy, viz. níže:

Stějně jako loni si každé místo můžete předem ověřit max. třemi pokusy buď na našem emailu org@i-quest.cz nebo telegramem či whatsupem s manažerem ročníku Jirkou.

Ověřovátko soutěžních kódů je již v provozu a tak můžete směle vyrazit do terénu, již dva štítky na vás někde čekají.

https://wr.i-quest.cz/checker/

Start soutěže: Pevný

GPS tracker: Bude používán

Časový harmonogram:

5:30 - 5:45 - Registrace (žádáme soutěžící, aby dorazili včas) - A to ke kapli v Březině: https://mapy.cz/s/mukefuluze (GPS: 49.81298, 13.60646)
5:45 - 5:55 - Přivítání a rozprava
6:00 - 21:00 - Soutěž
22:00 - 22:15 - Vyhlášení výsledků - Hotel Hůrka - Poskytnou nám salónek na vyhlášení výsledků a bude možné si objednat jídlo. Nabídnou nám 2 preferovaná jídla, která budou mít připravena a ta budou k dispozici rychleji. Zítra pošleme více detailů emailem. Co se týče ubytování, jsou ještě volné pokoje, ale hotel nemá kapacitu pojmout celý I.Quest, každopádně si rezervujete samostatně, případně v okolí.

22:45 -           - Afterparty tamtéž.

Pravidla soutěže naleznete zde: Pravidla I.Questu.

Postup pro registrování týmu je popsán zde: Registrace 2024

Těšíme se s Vámi na další ročník a přejeme hodně štěstí a zábavy.

Organizační tým I.Questu

 

Přihlášení

Seznam galerií