Přihlášených týmů

15
 

Do I.Questu 2024 zbývá

Poslední komentáře

Rubrika: 

Letos jsme se rozhodli připravit jeden "trailer" dříve. Vzhledem k jeho stopáží a zaměřenění se technicky vzato nejedná o trailer, ale spíše o jakousi videoindicii, ale vzhledem k tomu, že se slovo trailer pro podobná videa v I.Questu zaběhlo, budeme ho používat i nadále.

Trailer obsahuje informace, díky kterým budete moci identifikovat a navštívit 5 míst. Na těchto místech je vždy třeba učinit jednu nebo více fotografií, které spolehlivě zdokumentují, že je alespoň jeden člen týmu na správném místě. Na místech nic nehledejte, žádné kódy v terénu instalované nejsou a nebudou. Fotografie zasílejte ideálně RIKovi na Telegram, případně na i.questí email org@i-quest.cz.

Odměnou za navštívení správného místa bude soutěžní kód, který budete moci uplatnit v den soutěže, kdy se po zadání do WR promění v minci pro nápovědu v hodnotě pravděpodobně 1 iqc.

Protože nemáme v úmyslu, nechat Vás cestovat zbytečně na špatná místa a protože jsme si vědomi, že některé týmy to mají do oblasti soutěže daleko, nabízíme možnost nechat si před cestou místa od nás potvrdit. Zároveň ale nechceme, abyste se málo snažili hledat a donekonečna tipovali, takže každý přihlášený tým má 3 pokusy pro každé místo. Opět ideálně telegramem na RIKa, nebo v nejhorším případě emailem.

V případě některých míst stačí, že je požadovaný objekt na fotografii s Vámi nebo za Vámi. Rozhodně po Vás nechceme vydávat se na nebezpečná místa, nebo poškozovat či znesvěcovat historické a duchovní památky. Pro výlet za waypointy doporučujeme počkat až skončí zima a vyhlédnout si den s hezkým počasím, určite nelze doporučit vyzvedávní během námrazy, či oblevy.

Trailer vyjde 15.2. v 0:00 a najdete ho zde:
 

Přihlášení

Seznam galerií