Přihlášených týmů

15
 

Do I.Questu 2024 zbývá

Poslední komentáře

I.Quest 2020

Start I.Questu 2020 se neúprosně blíží a organizační tým zveřejňuje slíbené bližší informace před startem.

Typ soutěže: Nelineární

Deadline: Většina úkolů má nějaký deadline. Po vypršení dostanete řešení. Řešení může obsahovat vyčerpávající informaci  o tom, jak úkol vyřešit anebo informaci, kde máte hledat soutěžní kód, nebo náhradní soutěžní kód. Kalkulovat tedy s pasivním čekáním na řešení se nemusí vyplatit.

Trailer: V pondělí 22.6. zveřejníme trailer k letošnímu ročníku. Stejně jako v uplynulých ročnících, budete moci získat soutěžní kódy přímo z traileru. 4 soutěžní kódy budou přímo vykoukatelné, pro dalších 11 si budete muset dojet na místo.  Více informací o mincích v traileru naleznete v Zadání soutěže (níže).

Mince: Kromě trailerových mincí, bude možné získat mince ještě během soutěže. Letos je v soutěži celkem 12 iqc. 1.5 iqc jste mohli získat během roku, 3,5 iqc v traileru a 7 během soutěže samotné.

Nápověda: Nápovědy budou letos pouze za mince. Každý úkol může mít 0 - 3 nápověd, které budou mít identickou hodnotu a to 1 iqc. Poslední úkol nemá definovanou žádnou nápovědu. Celková cena všech nadefinovaných nápověd v soutěži je 37 iqc.

Zadání soutěže: Doporučujeme si tento dokument velmi pečlivě prostudovat. Pokud budete mít nějaké otázky, posílejte nám je emailem, odpovíme.

Doporučená výbava: Kromě obvyklého vybavení patří do letošní doporučené výbavy následující propriety:

  • Kovadlina nebo pružina tlumiče automobilu nebo sněhový hasící přístroj případně železniční kolo
  • Powerbanka
  • Motouz

Datum konání soutěže: 10-11.7.2020

Maximální počet týmů: 30

Startovné: 1500 Kč za tým

Délka soutěže: 12+15 hodin

Místa, která budete muset během soutěže navštívit, se nachází pouze v oblasti mapy, viz. níže:

Oproti úkolu během roku, jsme mapu pro trailer a soutěž ještě trochu zvětšili:

Start soutěže: V letošním ročníku proběhne I.Quest letmým startem, ale startuje již v pátek večer v 18:00. Po vyřešení prvních dvou úkolů se milí soutěžící setkají s organizačním týmem a budou mít příležitost posnídat.

GPS tracker: Spolu se startovním balíčkem bude každému soutěžnímu týmu zapůjčen GPS tracker, více informací v Zadání soutěže (viz. výše).

Pátek 18:00 - Sobota 21:00 - Čas závodu
Sobota 5:45 - snídaně
Sobota 6:00 - rozdání startovních balíčků a start sobotní části soutěže
Sobota 22:30 - 22:45 - Vyhlášení výsledků
Sobota 22:45 - 01:00 - Afterparty

Vyhlášení výsledků a afterparty po skončení soutěže bude ve 22:00 a její místo bude zveřejněno po skončení soutěže. Na místě vyhlášení výsledků bude možné opéci si buřty nebo podobně a bude možné si zde postavit stan a přenocovat. Jinak místo nemá žádnou infrastrukturu.

Pravidla a registrace:

Pravidla soutěže naleznete zde: Pravidla I.Questu.

Postup pro registrování týmu je popsán zde: Registrace 2020
 

Přihlášení

Seznam galerií