Přihlášených týmů

15
 

Do I.Questu 2024 zbývá

Poslední komentáře

Jak jsme slíbili přicházíme na svět s trailerem, který obsahuje mince.

VAROVÁNÍ: Trailer posloucháte na vlastní nebezpečí.

Vzhledem k tomu, že se nám nepodařilo zajistit takové záběry, které jsme potřebovali, je u jednoho kódu drobná chybka, nicméně v zhledem k tomu, že je v prefixu I.Q:, věříme, že Vás nezastaví.

Připomínáme, že trailer obsahuje 5 soutěžních kódů přímo vykoukatelných (za každý získáte 3 iqc) a dalších 8 pro které je třeba vyrazit na místo (za každou můžete získat 4 iqc, pokud se tam vypravíte). Nabízíme i možnost získat menší počet mincí (2 iqc u šesti z nich a 1 iqc u dvou z nich), pokud se na místo před soutěží vypravit nemůžete nebo nechcete. Celkový počet mincí, které můžete získat v letošním ročníku je 65 a celkový počet mincí definovaných u nápověd je 73,5 (uváděli jsme původně nižší počet mincí, ale ještě jsme některé nápovědy přidali).

Z časových důvodů striktně nedoporučujeme hledání trailerových mincí během soutěže, ale možné to bude. Více informací o mincích v traileru naleznete v Zadání soutěže.

Pokud se rozhodnete uplatnit minci za nižší cenu dodržte termín a upozorňujeme, že poté již nebude možné zadat tuto minci v plné hodnotě.

Stejně jako loni můžete použít naše ověřovátko, prosíme Vás o vyplnění jména týmu.

http://wr.i-quest.cz/checker/

Zároveň nás potěší, pokud nám během Vašeho luštění traileru budete referovat, jak Vám to jde, co jste už rozluštili a s čím se trápíte. Reakce, která nás nejvíce pobaví, získá drobnou speciální cenu. Všechny Vaše postřehy samořejmě zužitkujeme jako feedback pro to, aby příští ročník byl ještě lepší. Zároveň nepohrdneme ani Vašimi fotkami či videem z řešení traileru, či cestami za mincemi. Co se týče komunikačního kanálu, preferujeme email (org@i-quest.cz), nicméně nepohrdeme ani třeba přisdílením Vašeho google disku. Všechny informace, které nám sdělíte samozřejmě považujeme za důvěrné.

Pokud máte jakékoli organizační otázky, neváhejte nás kontaktovat na našem mailu. Přejeme příjemnou zábavu a těšíme se s Vámi na soutěžní sobotu.

Přihlášení

Seznam galerií