Přihlášených týmů

15
 

Do I.Questu 2024 zbývá

Poslední komentáře

Start I.Questu 2018 se neúprosně blíží a organizační tým zveřejňuje slíbené bližší informace před startem.

Typ soutěže: Nelineární

Deadline: Většina úkolů má nějaký deadline. Po vypršení dostanete řešení. Řešení může obsahovat přímo soutěžní kód, vyčerpávající informaci jak úkol vyřešit anebo informaci, kde máte hledat soutěžní kód. Kalkulovat tedy s pasivním čekáním na řešení se nemusí vyplatit.

Trailer: V pondělí 16.7. zveřejníme trailer k letošnímu ročníku. Stejně jako loni, budete moci získat významné množství mincí přímo z traileru. 5 soutěžních kódu bude přímo vykoukatelných, pro dalších 8 si budete muset dojet na místo. Nabízíme i možnost získat menší počet mincí, pokud se na místo před soutěží vypravit nemůžete. Z časových důvodů striktně nedoporučujeme hledání trailerových mincí během soutěže, ale možné to bude. Více informací o mincích v traileru naleznete v Zadání soutěže (níže).

Mince: Kromě trailerových mincí, bude možné získat mince ještě během soutěže. V každém případě doporučujeme získávat mince z traileru, budete je potřebovat. 

Nápověda: Nápovědy budou letos pouze za mince. Každý úkol může mít 0 - 5 nápověd, které budou mít různou hodnotu (max. 4 iqc). Hodnota nápovědy ve většině případů odpovídá předpokládané hodnotě informace, kterou získáte. Poslední úkol nemá definovanou žádnou nápovědu. Celková cena všech nadefinovaných nápověd v soutěži je 73,5 iqc.

Zadání soutěže: Doporučujeme si tento dokument velmi pečlivě prostudovat. Pokud budete mít nějaké otázky, posílejte nám je emailem, odpovíme na našich stránkách, ať vidí odpověď všichni soutěžící. Klikněte pro otevření souboru:

Náročnost soutěže - Podle našich simulací předpokládáme, že letošní ročník bude podobně obtížný dokončit jako loňský. Proto se opravdu dobře připravte, získejte co nejvíce mincí a vzhledem k formátu soutěže zvažte nejoptimálnější konfiguraci týmu, vozů a přátel na telefonu. Také si zvolte správnou strategii v používání mincí.

Doporučená výbava: Kromě obvyklého vybavení patří do letošní doporučené výbavy následující propriety:

  • Polní telefon
  • Stellarium, nebo jiný hvězdářký nástroj s podobnou funkcionalitou
  • Teodolit
  • Plochý klíč 6,5
  • Magnetická folie A4 (lépe ještě větší) a organizér

WR (webové rozhraní): Stejně jako loni obsahuje WR náhled "Struktura soutěže", kterou doporučujeme používat, viz. Zadání soutěže (výše)

Datum konání soutěže: 28.7.2018

Maximální počet týmů: 30

Startovné: 1500 Kč za tým

Délka soutěže: 15 hodin

Region: Šumava

Místa, která budete muset navštívit, se nachází pouze v oblasti mapy, viz. níže:

Start soutěže: V letošním ročníku proběhne I.Quest letmým startem. Bude to znamenat, že veškerá registrace a veškeré informace včetně přístupových údajů do WR (webové rozhraní) získají soutěžní týmy již před soutěží. Soutěž bude spuštěna v 6:00 jako obvykle a teprve první úkol ve WR povede na konkrétní místo, kde se setkáte s organizátory. Toto místo se bude nacházet ve čtverci JN79.

Bude tedy na jednotlivých soutěžních týmech, jak využijí multivehicle strategii a jakou startovní pozici na mapě zaujmou.

Letos tedy není plánováno žádné konkrétní místo srazu ani ubytování.

Žádné občerstvení, které by bylo třeba předem u organizátorů objednávat není v letošním ročníku k dispozici.

06:00 - 21:00 - Čas závodu
22:30 - 22:45 - Vyhlášení výsledků
22:45 - 01:00 - Afterparty

Vyhlášení výsledků a afterparty po skončení soutěže bude ve 22:00 v areálu Klašterský Mlýn v Rejštejně, GPS: N 49°8.49252', E 13°30.75807'

V tomto areálu NENÍ akce nahlášená jako akce I.Questu. Vaše případné přenocování a stejně tak případné občerstvení je na Vaší individuální domluvě s majitelem.

http://www.klasterskymlyn.com/

Pravidla a registrace:

Pravidla soutěže naleznete zde: Pravidla I.Questu.

Postup pro registrování týmu je popsán zde: Registrace 2018
 

Přihlášení

Seznam galerií