Přihlášených týmů

15
 

Do I.Questu 2024 zbývá

Poslední komentáře

Ročník 2018:

Milí soutěžící, před námi je šestý ročník soutěže I.Quest, který se bude konat tentokrát v oblasi Šumavy, viz. níže mapka soutěže, tentokrát v netradičním termínu.

Datum konání soutěže: 28.7.2018

Maximální počet týmů: 30

Startovné: 1500 Kč za tým

Délka soutěže: 15 hodin

Region: Šumava

 

 

 

 

Místa, která budete muset navštívit, se nachází pouze v oblasti mapy, viz. níže:

 

Start soutěže: V letošním ročníku proběhne I.Quest letmým startem. Bude to znamenat, že veškerá registrace a veškeré informace včetně přístupových údajů do WR (webové rozhraní) získají soutěžní týmy již před soutěží. Soutěž bude spuštěna v 6:00 jako obvykle a teprve první úkol ve WR povede na konkrétní místo, kde se setkáte s organizátory. Toto místo se bude nacházet ve čtverci JN79.

Bude tedy na jednotlivých soutěžních týmech, jak využijí multivehicle strategii a jakou startovní pozici na mapě zaujmou.

Letos tedy není plánováno žádné konkrétní místo srazu ani ubytování.

Žádné občerstvení, které by bylo třeba předem u organizátorů objednávat není v letošním ročníku k dispozici.

06:00 - 21:00 - Čas závodu
22:30 - 22:45 - Vyhlášení výsledků
22:45 - 01:00 - Afterparty

AKTUALIZACE:

Vyhlášení výsledků a afterparty po skončení soutěže bude ve 22:00 v areálu Klašterský Mlýn v Rejštejně, GPS: N 49°8.49252', E 13°30.75807'

V tomto areálu NENÍ akce nahlášená jako akce I.Questu. Vaše případné přenocování a stejně tak případné občerstvení je na Vaší individuální domluvě s majitelem.

http://www.klasterskymlyn.com/

Letošní I.Quest bude podobně jako loni nelineární. Soutěžícím bude známé schéma soutěže, tedy počet úkolů a vazby mezi nimi (nezávislé na jejich fyzické lokaci). Kromě Promo videoklipu, který zveřejňujeme již nyní bude stejně jako loni před soutěží zveřejněn trailer, který bude obsahovat informace o mincích. Některé mince bude možné získat přímo doma z traileru, pro další se budete moci vypravit již od zveřejnění traileru až do skončení soutěže. Jejich počet budete dopředu znát. Získané soutěžní kódy však budete moci zadat do WR až po startu soutěže. Během soutěže bude také možné ještě nějaké mince získat.

Promo:

 

Bližší informace k ročníku 2018:

Bližší informace k aktuálnímu ročníku budou zveřejněny nejpozději měsíc před soutěží.

Pravidla a registrace:

Pravidla soutěže naleznete zde: Pravidla I.Questu.

Postup pro registrování týmu je popsán zde: Registrace 2018
Pozor Radioklub OK1KPI má nový a transparentní účet!

Přihlášení

Seznam galerií